صفحه نخست » اخبار و رویدادها » رئیس دانشگاه آزاد لارستان: توجه به کرامت انسانی کارگران از اولویت‌هاست

رئیس دانشگاه آزاد لارستان: توجه به کرامت انسانی کارگران از اولویت‌هاست

zarea-01

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: توجه به کرامت انسانی کارگران یکی از اولویت‌های ماست و وظیفه آموزشی‌ نباید ما را از سایر وظایف‌مان غافل کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان،  مهدی زارع ظهر امروز در مراسم قدردانی از تلاش‌های صادقانه پرسنل تلاشگر خدماتی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان گفت: توجه به‌ مقوله‌های مهمی مانند آموزش و پژوهش، نباید ما را از وظایف خود در قبال نیروهای زحمتکش خدماتی غافل کند و توجه به‌ کرامت انسانی کارگران یکی از اولویت‌های این دانشگاه است.

زارع ادامه داد: در روایات اسلامی، احادیث متعددی در زمینه توجه به‌ قشر کارگر آمده که همین امر وظیفه ما را سنگین‌تر می‌کند.

وی با بیان اینکه هفته کارگر فرصت مناسبی برای این مجموعه دانشگاهی است تا از فعالیت‌ها اثرگذار این قشر زحمتکش قدردانی شود، اظهار کرد: هرچند تشکر و قدردانی ما از این عزیزان، جبران‌کننده تلاش‌های آنان نیست؛ اما حداقل می‌تواند روحیه نشاط، سرزندگی و تلاش مضاعف را در آنان زنده کند.

این مقام مسئول با بیان موفقیت‌های اخیر واحد دانشگاهی لارستان در زمینه‌های فرهنگی و قرآنی ابراز کرد: تمام این موفقیت‌‌ها مرهون تلاش‌های مجموعه‌ای از همکاران است که باید نقش آنها در این زمینه شناخته شده و مورد تمجید قرار گیرند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان با بیان این موضوع که توجه به کرامت انسانی کارگران یکی از اولویت‌های این واحد دانشگاهی است، خاطرنشان کرد: کارگران در کلام امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب، جزء برجستگان جامعه ما محسوب می‌شوند و سیاست‌های خرد و کلان ما باید به سمت کرامت کارگران باشد.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام عبدالله عباسی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بزرگداشت مقام معلم و جایگاه کارگر، روز استاد را به‌‌ رئیس دانشگاه و استادان حاضر در مراسم تبریک گفت و از تلاش‌های پرسنل خدماتی که خالصانه در خدمت‌رسانی به جامعه دانشگاهی موفق عمل کرده‌اند، تشکر کرد.